Henkilökuntamme

Yrityksemme toiminta perustuu joustavuuteen, laadukkaaseen toimintaan ja haluun luoda kannattavia ratkaisuja asiakkaillemme. Jokainen meistä tekee työnsä 100%:n intohimolla luodaksemme työpaikan, joka hyödyttää samassa suhteessa meitä työntekijöitä kuin asiakkaitammekin.

Johtoryhmä

Timo Moilanen

Henry Valkonen

Timo Moilanen
toimitusjohtaja
puh. 0500 479 920
timo.moilanen@liikennemediat.fi

Henry Valkonen
Liiketoimintajohtaja
puh. 040 5933 919
henry.valkonen@liikennemediat.fi

Mika Hatakka

Mika Hatakka
Hallituksen puheenjohtaja
puh. 0440 744 446
mika.hatakka@liikennemediat.fi

Myynti

Harri Halme

Christian Lindgren

Harri Halme
Asiakkuusjohtaja
puh. 0400 234 341
harri.halme@liikennemediat.fi

Christian Lindgren
Myyntipäällikko, PKS
puh. 050 5747 601
christian.lindgren@liikennemediat.fi

Juho Kuusela

Emilia Juvanoja

Juho Kuusela
Myyntipäällikko, PKS
puh. 0400 231 037
juho.kuusela@liikennemediat.fi

Emilia Juvanoja
Myyntipäällikko, PKS
puh. 040 3529 229
emilia.juvanoja@liikennemediat.fi

Taru Peimari

Toni Ljungqvist

Taru Peimari
Myynti, Varsinais-Suomi
puh. 050 551 9588
taru.peimari@liikennemediat.fi

Toni Ljunqvist
Myynti, Varsinais-Suomi
puh. 0400 880 051
toni@liikennemediat.fi

Henri Taimi

Tomi Toivonen

Henri Taimi
Myynti, Varsinais-Suomi
puh. 045 1091 645
henri.taimi@liikennemediat.fi

Tomi Toivonen
Myynti, Varsinais-Suomi
puh. 040 7146 241
tomi.toivonen@liikennemediat.fi

Marko Pellikainen

Marko Pellikainen,
Alue-edustaja, Oulu
puh. 040 544 1400
marko.pellikainen@liikennemediat.fi

Markkinointi

Juho Santala

Milla Puolamäki

Juho Santala
Markkinointipäällikkö
puh. 050 599 2462
juho.santala@liikennemediat.fi

Milla Puolamäki
Markkinointi- & Myyntikoordinaattori
puh. 0400 481 140
milla.puolamaki@liikennemediat.fi

Asennus

Maikel Manie

Maikel Manie
Asennus, Oulu
info@carmaikel.com

Sivu käyttää evästeitä. Hyväksymällä tämän, hyväksyt samalla tietosuojakäytäntömme. Käytännöt voit lukea täältä: tietosuoja
Ok