Henkilökuntamme

Otathan meihin yhteyttä yhteydenottolomakkeella tai sähköpostilla info@bussimainos.com. Vastaamme sinulle vuorokauden sisään. Mikäli teillä on nimetty myyjä, henkilökunnan yhteystiedot löydät tältä sivulta.

Yrityksemme toiminta perustuu joustavuuteen, laadukkaaseen toimintaan ja haluun luoda kannattavia ratkaisuja asiakkaillemme. Jokainen meistä tekee työnsä 100 %:n intohimolla luodaksemme työpaikan, joka hyödyttää samassa suhteessa meitä työntekijöitä kuin asiakkaitammekin.

Johtoryhmä

Henry Valkonen
Liiketoimintajohtaja
puh. +358 40 5933 919
henry.valkonen@bussimainos.com

Mika Hatakka
Tuotantojohtaja
puh. +358 44 0744 446
mika.hatakka@bussimainos.com


Myynti

Tomi Toivonen
Sales Team Leader
puh.+358 40 7146 241
tomi.toivonen@bussimainos.com

Varaa tästä aika kanssani etäpalaveriin:
Kalenterivaraus

Toni Ljungqvist
Myyntipäällikkö – Varsinais-Suomi
puh. +358 400 880 051
toni.ljungqvist@bussimainos.com

Emilia Juvanoja
Myyntipäällikkö – PKS
puh. +358 40 3529 229
emilia.juvanoja@bussimainos.com

Marko Pellikainen
Alue-edustaja – Oulu
puh. +358 40 544 1400
marko.pellikainen@bussimainos.com

Arttu Pulkkinen

Aatu Pulkkinen
Myyntipäällikkö – PKS
puh. +358 40 660 2699
aatu.pulkkinen@bussimainos.com

Pasi Pasanen
Myyntipäällikkö – PKS
puh. +358 44 577 4011
pasi.pasanen@bussimainos.com

Miia Hovilainen
Myyntipäällikkö – PKS, Lahti, Riihimäki, Hämeenlinna
puh. +358 41 730 7601
miia.hovilainen@bussimainos.com

Veijo Kainulainen
Myyntipäällikkö – Kuopio
puh. +358 40 722 7689
veijo.kainulainen@bussimainos.com

Jouni Reinikainen
Myyntipäällikkö – Jyväskylä, Mikkeli
puh. +358 40 075 7620
jouni.reinikainen@bussimainos.com

Mikko Järvi
Myyntipäällikkö – Turku
puh. +358 50 530 0453
mikko.jarvi@bussimainos.com

Samuli Ahvenoja
Myyntipäällikkö – PKS
puh. +358 50 551 9588
samuli.ahvenoja@bussimainos.com

Anette Flink
Myyntipäällikkö – PKS
puh. +358 40 660 9984
anette.flink@bussimainos.com

Jyrki Tammisto

Jyrki Tammisto
Myyntipäällikkö – PKS
puh. +358 400 424 887
jyrki.tammisto@bussimainos.com

Sirpa Tammisto

Sirpa Tammisto
Myyntipäällikkö – PKS
puh. +358 40 527 1007
sirpa.tammisto@bussimainos.com


Aineistot

Milla Puolamäki
Graafikko
puh. +358 400 481 140
milla.puolamaki@bussimainos.com


Sivu käyttää evästeitä. Hyväksymällä tämän, hyväksyt samalla tietosuojakäytäntömme. Käytännöt voit lukea täältä: tietosuoja
Ok