Henkilökuntamme

Yhteydenotot omaan edustajaan. Tarjouspyynnöt ja tiedustelut puhelimitse 010 319 2040 tai sähköpostilla info@liikennemediat.fi .
Voit myös lähettää viestin linkin takana olevalla lomakkeella.

Johtoryhmä

Timo Moilanen
Toimitusjohtaja
puh. 0500 479 920
timo.moilanen@liikennemediat.fi


Henry Valkonen
Liiketoimintajohtaja
puh. 040 5933 919
henry.valkonen@liikennemediat.fi


Mika Hatakka
Hallituksen puheenjohtaja
puh. 0440 744 446
mika.hatakka@liikennemediat.fi


Markus Äijälä
Myyntijohtaja, Varsinais-Suomi
puh. 040 660 9984
markus.aijala@liikennemediat.fi

Myynti

Harri Halme
Asiakkuusjohtaja
puh. 0400 234 341
harri.halme@liikennemediat.fi


Christian Lindgren
Myyntipäällikko , PKS
puh. 050 5747 601
christian.lindgren@liikennemediat.fi

Juho Kuusela
Myyntipäällikko , PKS
puh. 0400 231 037
juho.kuusela@liikennemediat.fi


Emilia Juvanoja
Myyntipäällikko , PKS
puh. 040 3529 229
emilia.juvanoja@liikennemediat.fi

Taru Peimari
Varsinais-Suomi
puh. 050 551 9588
taru.peimari@liikennemediat.fi


Toni Ljungqvist
Myyntipäällikkö, Varsinais-Suomi
puh. 0400 880 051
toni@liikennemediat.fi


Henri Taimi
Varsinais-Suomi
puh. 045 1091 645
henri.taimi@liikennemediat.fi


Tomi Toivonen
Varsinais-Suomi
puh. 040 7146 241
tomi.toivonen@liikennemediat.fi


Marko Pellikainen
Alue-edustaja, Oulu
puh. 040 544 1400
marko.pellikainen@liikennemediat.fi


Asennus

Petrus Kimpimäki
Asennus, PKS
petrus@liikennemediat.fi

Maikel Manie
Asennus, Oulu
info@carmaikel.com

Markkinointi

Juho Santala
Markkinointipäällikkö
puh. 050 599 2462
juho.santala@liikennemediat.fi


Milla Puolamäki
Markkinointi- & Myyntikoordinaattori
puh. 0400 481 140
milla.puolamaki@liikennemediat.fi


Sivu käyttää evästeitä. Hyväksymällä tämän, hyväksyt samalla tietosuojakäytäntömme. Käytännöt voit lukea täältä: tietosuoja
Ok