Henkilökuntamme

Yrityksemme toiminta perustuu joustavuuteen, laadukkaaseen toimintaan ja haluun luoda kannattavia ratkaisuja asiakkaillemme. Jokainen meistä tekee työnsä 100%:n intohimolla luodaksemme työpaikan, joka hyödyttää samassa suhteessa meitä työntekijöitä kuin asiakkaitammekin.

Johtoryhmä

Henry Valkonen

Mika Hatakka


Henry Valkonen
Liiketoimintajohtaja
puh. 040 5933 919
henry.valkonen@liikennemediat.fi

Mika Hatakka
tuotantojohtaja

Myynti

Tomi Toivonen

Tomi Toivonen
Sales Team Leader
puh. 040 7146 241
tomi.toivonen@liikennemediat.fi

Varaa tästä aika kanssani etäpalaveriin:
Kalenterivaraus

Toni Ljungqvist

Emilia Juvanoja

Toni Ljungqvist
Myynti, Varsinais-Suomi
puh. 0400 880 051
toni@liikennemediat.fi

Emilia Juvanoja
Myyntipäällikko, PKS
puh. 040 3529 229
emilia.juvanoja@liikennemediat.fi

Marko Pellikainen

Marko Pellikainen,
Alue-edustaja, Oulu
puh. 040 544 1400
marko.pellikainen@liikennemediat.fi

Markkinointi

Juho Santala

Milla Puolamäki

Juho Santala
Markkinointipäällikkö
puh. 050 599 2462
juho.santala@liikennemediat.fi

Milla Puolamäki
Markkinointi- & Myyntikoordinaattori
puh. 0400 481 140
milla.puolamaki@liikennemediat.fi

Asennus

Maikel Manie

Ilir Coku

Maikel Manie
Asennus, Oulu
info@carmaikel.com

Ilir Coku
Asennus, PKS

Johan Laine

Johan Laine
Asennus, Turku

Sivu käyttää evästeitä. Hyväksymällä tämän, hyväksyt samalla tietosuojakäytäntömme. Käytännöt voit lukea täältä: tietosuoja
Ok